به ­نام آفریدگار قلم و دانایی

اگر نبود جبر زمان که می­ بایست هر شبی را روزی و روزی را شبی در پی آید بی­گمان توقفِ زمان، در فصلِ پرجنب­وجوش و پر­طراوت نوجوانی و جوانی، بهترین توقفگاه ممکن بود. اما زمان می ­گذرد و آنچه می­ ماند خاطراتِ مملو از تجاربی است که تا آخر عمر، کوله­ بار هر انسانی می­ گردد. هر فردی یک حس زیبای خاطره­ انگیز نسبت به دوران تحصیل خود دارد و همیشه از این­ که بهانه ­ای پیدا شود تا بتواند آن خاطرات را به نحوی زنده و مرور کند برایش جذاب است.

اینجا، همانجاست! پرتالی برای دانش‌­آموختگان موسسات آموزشی موسسه خیریه فرهنگی حضرت جواد الائمه (ع).

در این پرتال فضایی فراهم کرده­‌ایم برای یاران دبستانی، گفت‌­وگوها، نقل خاطرات و به اشتراک­‌گذاشتن مستنداتِ تاریخی که هرکدامش به تنهایی می‌­تواند فریادِ ذوق انسانی را به واسطه زنده‌­شدن خاطرات سال­‌های دورش بلند کند. برای تحکیم دوستی­‌ها، یافتنِ فرصتِ محبت­‌کردن و البته محبت‌­دیدن، نزدیک‌­شدن دل­‌ها، دانستن احوال یکدیگر، تکریم معلمان و مدرسان و در نهایت برای ارتقای همه کمالات و فضائل انسانی اعم از مهربانی، محبت، مساعدت، دستگیری و ....

شما دعوتید! دعوت به یک ضیافت دوستانه در فضای مجازی، که امیدواریم با حضور فعال خود و اشتراک‌­گذاری خاطرات اعم از عکس، فیلم، دست نوشته و بیان نقل قول­‌های شفاهی، فضایی گرم و پر رونق فراهم آورید و موجبِ انبساط خاطرِ همکلاسی‌­های سال­‌های دور و نزدیک خود گردید.

غلامعلی سفید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه (ع)