مهندس شهاب خورشید در سال 1369  در شهر یزد دیده به جهان گشود . وی دوران دبستان خود را در مدرسه خاتم الانبیا گذراند. با برگزیده شدن در امتحان ورودی استعدادهای درخشان، دوران راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه تیزهوشان یزد ( شهید صدوقی ) طی کرد . در سال 1388 با ورود به دانشگاه یزد، رشته نرم افزار را برگزید و کارشناسی و کارشناسی ارشد را در یزد سپری کرد .

در ابتدای سال 1399 شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر توسط مهندس خورشید در یزد راه اندازی شد . زمینه اصلی فعالیت شرکت ، طراحی سایت، طراحی نرم افزار و برنامه نویسی می باشد . در طی این سال ها اعتماد زیادی را به دست آورده و چند سالی است که به عنوان یکی از مشاورین آی تی موسسه جوادالائمه فعالیت می‏کند .

شرکت نرم افزاری خورشید در طی این سالها  به طراحی سایت در یزد ، طراحی نرم افزار در یزد و برنامه نویسی در یزد مشغول است و اگه شما هم به دنبال طراحی سایت در یزد و یا طراحی نرم افزار در یزد بوده باشید قطعا با شرکت نرم افزاری خورشید آشنایی دارید و نام آنرا شنیده اید.

یکی از ویژگی های اصلی این شرکت، توانایی بالا در تحلیل پروژه ها و حل مسائل گوناگون می باشد. تحلیل نرم افزار، توسعه ی حرفه ای و تخصصی نرم افزار، بررسی دقیق نرم افزار از جمله ویژگی های برتر شرکت نرم افزاری خورشید می باشد .

وبسایت انجمن فارغ التحصیلان موسسه جوادالائمه(ع) یکی نمونه کارهای موفق و پرقدرت طراحی سایت در یزد می باشد که توسط تیم فنی شرکت نرم افزاری خورشید نیازسنجی، تحلیل و پیاده سازی و اجرا شده است و هم اکنون یک بستر مناسب برای جمع کردن فارغ التحصیلان و دانش آموختگان موسسه جواد یزد می باشد .

شما عزیزان می توانید با ورود به وبسایت این شرکت به آدرس www.khorshidneshan.ir از فعالیت ها و سوابق این مجموعه ی موفق اطلاعات بیشتری کسب کنید .